Trans AFS, IVECO S-WAY çekicilerini teslim aldı

 

Trans AFS, IVECO S-WAY çekicilerini teslim aldı

 

IVECO İzmir yetkili satıcısı Meyeks 4 adet S-WAY çekiciyi teslim etti.

İzmir’de uzun yıllardır uluslararası kara taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Trans AFS Uluslararası Nakliyat satın aldığı 8 adetlik çekicinin 4 adetini teslim aldı. 

Trans AFS garajında gerçekleşen törene firma sahipleri Atakan Kayaoğlu, Ferhat Kayaoğlu ile birlikte IVECO Ağır Vasıta Bölge Satış Müdürü Cenk Demir, IVECO İzmir yetkili satıcısı ve servisi MEYEKS Motorlu Araçlar Genel Müdürü Orhan GenelSatış Müdürü Osman Bayram ve satış sorumluları Başar Yılmaz ile Muammer Özal katıldılar. 

Törende konuşan Atakan Kayaoğlu, “IVECO markası ile uzun yıllara dayanan ilişkimiz bulunmasına rağmen son yıllarda ticaret yapma şansı bulamamıştık. Geçen sene lansmanı gerçekleştirilen S-WAY yeni nesil çekici ile birlikte hem sektörde aracı kullanan dostlarımızdan aldığımız bilgilerin pozitif olması hem de aracı incelediğimizde yüksek performans alacağımızı görmemiz nedeniyle tercihimizi IVECO’dan yana kullandık. İşbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini temenni ediyoruz.” dedi. 

MEYEKS Genel Müdürü Orhan Genel ise “Trans AFS İzmir bölgesinin taşımacılık sektöründe önde gelen firmalarından biri olup bizim için çok değerlidir. Kendileriyle çalışmaktan çok memnunuz. Umarım uzun yıllar da çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.  

Yorum bulunmuyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir