Havayolu Taşımacılığı

_

Havayolu Taşımacılığı

Sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

_

Havayolu Taşımacılığının Önemi

Günümüz dünyasında tüketimin giderek arttığı ve bu artışa bağlı olarak üretimde de aynı oranda artış yaşandığı görülmektedir. Bu nedenle üretici ve tüketicinin ihtiyacı olan ürünlerin tedarik edilmesi, acil ihtiyaçların karşılanmasında Hava Kargo lojistiği ön plana çıkmaktadır.

Nesintrans sektörde önemli yeri olan havayolu taşımacılığı müşterilerine hızlı, ekonomik, kaliteli çözümler ve alternatif hizmetler sunmaktadır.

Kapıdan Kapıya Havayolu Taşımacılığı

Hava Kargo taşımacılığında kapıdan kapıya, kapıdan havaalanına ve havaalanından kapıya seçenekleri ile ithalat ve ihracat gönderilerinde, kapsamlı bir hizmet verilmektedir.

Nesintrans, her türlü teknolojik gelişime adapte olabilen teknolojik yapısı ile tüm Hava Kargo operasyon faaliyetlerini elektronik ortamda gerçekleştirmektedir.

Güvenilir Havayolu Taşımacılığı

 

Teslim alınan yükler, varış noktasına teslim edilinceye kadar takip edilmekte, gönderici ve alıcıya gönderim bilgileri, elektronik ortamda eksiksiz olarak aktarılmaktadır.

Nesintrans Hava Kargo hizmetlerinde müşterilerinin en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Siz zamanla yarışırken, Nesintrans sizin yanınızda bu yarışa destek olmak için çalışmaktadır.

_

Yüklerinize Özel Lojistik Çözümler Sunuyoruz

_

Lojistik sektöründe ihtiyacınız olan hizmeti size sunuyoruz. Geniş araç filomuzla kaliteyi ekonomik fiyatlara taşıyoruz. Deneyim ve güvenle birlikte sizlere özel hizmet sunuyoruz. Sizler asıl işinize odaklanın, lojistik süreçlerinizin tümünü bize bırakın.

_

Yükünüze Uygun Teklif Alın

Daha iyi fiyat ve hizmetler için

Lojistik sektöründe yılların verdiği deneyimle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Onlarca araçtan oluşan filomuz, tecrübeli ekibimiz ve yeni yatırımlarımızla her geçen gün büyüyoruz. 

  • Ekonomik ve Güvenilir
  • Büyük küçük tüm yükler
  • Ulusal ve uluslarası hizmet
  • Proje lojistiği
  • Bilgi ve Teknoloji İşbirliği
  • Deneyimli Personel