Proje Taşımacılığı

_

Proje Taşımacılığı

Sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

_

Proje taşımacılığı, kavram olarak standart dışı ağır ve standart dışı ölçülerde olan yüklerin bir çıkış noktasından bir diğer varış noktasına kadar özel tedbirlerle ve özel araçlarla bir program çerçevesinde taşınmasıdır. Standart dışı ağırlıkta ve standart dışı ölçülerde olan yükler bir proje kapsamında olabilir. Yurtiçi veya yurtdışı bir projenin, başından sonuna kadar projenin ihtiyaç duyduğu araçlarını, aparatlarını içeren tüm kısımlarını bir defada veya kısım kısım taşıyarak projeyi teslim edene kadarki, tüm süreç içinde bulunmak ve gerekli her tür malzemeyi proje alanına eksiksiz taşıyarak proje bitene kadar gerekli taşıma koordinasyonunu yapmaktır.

 

Proje yük taşımacılığı hızla gelişen bir sektör haline gelmektedir. Proje yüklerin, seyahat esnasında diğer araçların ve alt yapının olumsuz etkilenmemesi için devlet karayollarında sorunsuz ve güvenle taşıması temel amaçlardan biridir. Proje taşımacılığı yükün imalat yerinden, gemiden, başka bir taşıttan, fabrikadan veya depodan yüklenmesi ile başlamaktadır. Yükü çekecek kapasitede uygun bir karayolu çekicisinin seçimi seyahat boyunca sorunsuz taşımanın temelidir. Uygun römork ve çekicinin belirlenmesi, yükün özellikleri, gidilecek güzergâh ve yapılacak kilometre durumuna göre belirlenmektedir.

_

Yüklerinize Özel Lojistik Çözümler Sunuyoruz

_

Lojistik sektöründe ihtiyacınız olan hizmeti size sunuyoruz. Geniş araç filomuzla kaliteyi ekonomik fiyatlara taşıyoruz. Deneyim ve güvenle birlikte sizlere özel hizmet sunuyoruz. Sizler asıl işinize odaklanın, lojistik süreçlerinizin tümünü bize bırakın.

_

İhtiyacınıza Uygun Teklif İsteyin

Daha iyi fiyat ve hizmetler için

Lojistik sektöründe yılların verdiği deneyim ve tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Geniş araç filomuz, tecrübeli ekibimiz ve yeni yatırımlarımızla alanında en iyi firmalardan biriyiz. Sürekli gelişimi ilke edinerek lojistik sektörü için yeni fikirler geliştiriyor siz değerli müşterilerimizle iş birliği içerisinde sektörüne uyguluyoruz.

 • Sürekli, Süratli, Ekonomik, Güvenli Hizmet
 • 1 Kg.'dan Komple Araca Kadar Taşımacılık
 • Koşulsuz Müşteri Memnuyeti
 • Proje Taşımacılığı
 • Bilgi - Teknoloji - Kalite
 • Deneyimli Personel
 • Zamanla Yarışan Lider Kuruluş
 • Güvencenin Adı TRANS AFS

  _

  Hemen Bize Ulaşın Teklif Alın

  En uygun fiyat teklifine ulaşmak için hemen bize ulaşın!

  _