Komple Tır Taşımacılığı

_

Komple Tır Taşımacılığı

Sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

_

Yılların getirisi olan bilgi birikimi ve tecrübe ile sektörün en önde gelen firması olarak komple yük taşımacılık hizmeti için bizi tercih etmeli ve avantajlardan yararlanmalısınız.

Komple taşımacılık, full track load yani FTL olarak da sıklıkla anılmaktadır. Kamyon, tır, konteyner gibi herhangi bir taşıma aracının, yük taşıma kapasitesini tam olarak hacim ve ağırlık olarak kaplayan yük olarak tanımlanabilen bu hizmet, bir yük taşıma aracını tamamen dolduracak yükünüz mevcutsa sizin için en mantıklı hizmet olacaktır.

Tek parça olarak göndermek yerine komple taşımacılık hizmetini tercih ederek yüklerinizi, hiç durmadan tek seferde gideceği yere ulaştırabilirsiniz. Transafs olarak tek seferde, en güvenli şekilde yüklerinizi teslimat noktasına ulaştırarak zamandan ve maliyetten tasarruf yapmanızı sağlamaktayız. Ayrıca yüklerinizin/ eşyalarınızın hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayarak işlerinizin aksamamasını ve planlarınızın bozulmamasını sağlıyoruz.

_

Yüklerinize Özel Lojistik Çözümler Sunuyoruz

_

Lojistik sektöründe ihtiyacınız olan hizmeti size sunuyoruz. Geniş araç filomuzla kaliteyi ekonomik fiyatlara taşıyoruz. Deneyim ve güvenle birlikte sizlere özel hizmet sunuyoruz. Sizler asıl işinize odaklanın, lojistik süreçlerinizin tümünü bize bırakın.

_

İhtiyacınıza Uygun Teklif İsteyin

Daha iyi fiyat ve hizmetler için

Lojistik sektöründe yılların verdiği deneyim ve tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Geniş araç filomuz, tecrübeli ekibimiz ve yeni yatırımlarımızla alanında en iyi firmalardan biriyiz. Sürekli gelişimi ilke edinerek lojistik sektörü için yeni fikirler geliştiriyor siz değerli müşterilerimizle iş birliği içerisinde sektörüne uyguluyoruz.

 • Sürekli, Süratli, Ekonomik, Güvenli Hizmet
 • 1 Kg.'dan Komple Araca Kadar Taşımacılık
 • Koşulsuz Müşteri Memnuyeti
 • Proje Taşımacılığı
 • Bilgi - Teknoloji - Kalite
 • Deneyimli Personel
 • Zamanla Yarışan Lider Kuruluş
 • Güvencenin Adı TRANS AFS

  _

  Hemen Bize Ulaşın Teklif Alın

  En uygun fiyat teklifine ulaşmak için hemen bize ulaşın!

  _